Witamy!

Profesjonalne centrum żywienia optymalnego

 

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z powodu dużego wzrostu cen energii i innych kosztów jesteśmy zmuszeni zawiesić działalność Arkadii. Było nam bardzo miło gościć Państwa i dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Życzymy dużo zdrowia
z optymalnymi pozdrowieniami
Arkadia Lido

 

Miło nam Państwa gościć na stronie nadmorskiego ośrodka Akademii Zdrowia - Arkadia Lido w pięknej Jastrzębiej Górze nad polskim morzem. Zapraszamy do poznania naszej wyjątkowej oferty wczasów prozdrowotnych - które sprawiają, że nasi Goście pozbywają się dokuczających im dolegliwości i do domu wracają zdrowsi i pełni energii. Specjalizujemy się w zdrowym żywieniu, indywidualnie przygotowywanych - w konsultacji z dietetykami i lekarzami - posiłkach dla Gości naszego ośrodka. Stosowana przez nas dieta niskowęglowodanowa oraz odpowiednie zabiegi umożliwają znaczną poprawę stanu zdrowia bez użycia środków farmakologicznych. Wydaje się to nieprawdopodobne, ale nasza dieta i zabiegi oparte na badaniach i doświadczeniu dr Jana Kwaśniewskiego, pomogły odzyskać zdrowie i prawidłową wagę już 2 milionom ludzi w Polsce i na całym świecie.

Oferujemy wczasy prozdrowotne i pobyty lecznicze w pokojach - jedno, dwu i trzyosobowych z łazienką, Wi-Fi i balkonem, wsparcie dietetyków, zajęcia grupowe oraz konsultacje lekarskie.

Poznaj szczegóły naszej oferty:

ZAPRASZAMY - Centrum Żywienia Optymalnego
ARKADIA-LIDO

Pozostajemy do Państwa dyspozycji: arkadialido@op.pl
tel.  587744593 lub  586749714